Dana Yoga | jóga – kouzlo přítomnosti
17083
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17083,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

jóga – kouzlo přítomnosti

 

Co v knize najdeš?

 

Tato kniha ti bude průvodcem v praktikování jógy doma, v přírodě, na dovolené či cestách. Kdekoli a kdykoli chceš praktikovat a hledáš zajímavou inspiraci na jógovou sestavu.

 

Kniha Jóga – Kouzlo přítomnosti obsahuje 10 ucelených tematických sestav, z nichž každá obsahuje:

  • základní myšlenku
  • doporučenou mudru, esenciální olej a záměr
  • úvodní dechové cvičení
  • sestavu ásan, včetně modifikací
  • závěrečnou meditaci
  • prostor pro vlastní myšlenky

 

Kniha je koncipována jako pracovní sešit. Můžeš do ní psát, zaznamenávat si své změny v sestavách, dává prostor pro kreativitu a vlastní jedinečný prožitek jógové praxe.

Najdeš tu kapitoly s tématem – Pro fyzickou i duševní imunitu, Změna je život, Nadechni svobodu a vydechni překážky, Pusť své strachy a další.

Tato kniha je určená všem, kdo chtějí na podložce poznat sami sebe, posunout se hlouběji ve vnímání svých potřeb či naučit se zacvičit si sami doma.

 

Ukázky z knihy

 

 

Kde knihu koupíš?

 

 

Co o knize řekli klienti?

Kniha JÓGA KOUZLO PŘÍTOMNOSTI je plná krásných fotografií a zajímavého čtení, které je poutavé a srozumitelné, kniha je velkým pomocníkem pro mou domácí praxi jógy. Za tuto knihu velmi děkuji.
Ivana Š.
Považuji se za jógového začátečníka, ráda bych pokročila a znala pár sestav, které mohu použít, kde se mi zachce. Styl, jak je psaná, postupy, forma- přitahuje mě si zacvičit. Hned napoprvé jsem se parádně zapotila, záměr i meditaci jsem ocenila a dovedlo mne to k povznesenému pocitu z práce se sebou sama. To, jak Dana pozice popisuje, struktura knihy, vizuál, čím kapitola začíná - je perfektní, promyšlené a nápomocné.
Hanka S.
Kniha mě zaujala a doporučuji ji i ostatním.
David S.
Kniha Kouzlo přítomnosti je úžasnou inspirací pro praktikování Vinjása flow jógy. Žádné zbytečné řádky, vše krásně seřazeno do kapitol, rozděleno tématicky, dle toho, s čím a jak máte chuť pracovat. Pro mě jako lektora jógy je to nejinspirativnější a hlavně nejpraktičtější kniha, kterou ve své knihovně mám. Zároveň vím, že i jako úplný lajk a člověk, který s jógou teprve začíná bych dokázala knihu vzít a hned praktikovat. Je tam vše, co člověk potřebuje-aroma, mudry, vědomé pozorování, dechové cvičení, záměr, sestava a krásné, srozumitelné návody u fotky, jako bonus meditace, kde je QR kód pro poslech!
Veronika V.