Dana Yoga | kalendář
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

kalendář

skupinové lekce

Skupinové lekce vedu v Jóga studiu Poděbrady – mé oáze klidu a energie na rušné lázeňské kolonádě. Najdete mě tam na pravidelných lekcích dynamické vinyasa flow jógy, pomalejší flow jógy či posilovacích lekcích jógy pro kondici. Všechny lekce jsou vedené tak, aby každý, kdo na ní přijde, měl možnost si ji přizpůsobit svým aktuálním možnostem a potřebám.

individuální lekce

Klienty, kteří preferují praktikovat sami, protože hledají osobní přístup, potřebují jógovou terapii nebo s jógou začínají, uvítám na individuálních lekcích. Výhodou těchto lekcí je zaměření na konkrétní potřeby klienta a v časovém harmonogramu, který si domluvíme. Lekce probíhají v Jóga studiu Poděbrady, případně v tuto chvíli online.

online lekce

V dnešní covidové době není možné praktikovat společně ve studiu, ale máme možnost se vidět přes obrazovky.  Moje online lekce najdete na FB skupině Joga Poděbrady nebo na Youtube kanálu Jóga Poděbrady. Přes Zoom nebo Skype se můžeme potkat i na individuální lekci. Napište mi na dana@danayoga.cz

ceny skupinových lekcí

jednotlivá lekce 150 Kč

cena s kreditem 120 Kč

 

 

ceny individuálních lekcí

1 osoba / 60 minut – 600 Kč

2 osoby / 60 minut – 900 Kč

více osob / 60 minut – dle domluvy

ceny online lekcí

FB skupina – 400 Kč / měsíčně

Zoom / Skype lekce dle domluvy

Nejbližší akce

23. - 25. 4. 2021 JARNÍ RESTART VÍKEND, Chateau Mcely - pokud situace dovolí...

Konec března je začátek jara. Po dlouhé zimě potřebujeme malý jarní restart. Pojeďte si ho dopřát s Danou a Kamilou do luxusního Chateau Mcely. Kromě jógy se dozvíte i praktické tipy z ajurvédy a odpočinete si – ve venkovní vířivce, při procházkách v parku, nebo v pohodlné zámecké posteli.

 

Program:

  • pátek 18:00-19:30 Energie a odpočinek (Kamila) – praxe, ve které nejprve rozproudíme energii a narovnáme tělo po uplynulém týdnu. Poté se ponoříme dovnitř a dopřejeme si odpočinek v hluboké relaxační pozici jóga nidře, abychom se naladili na nadcházející víkend.
  • sobota 7:30-8:00 Meditace pro ranní ptáčata (Dana) – pro ty, kterým nevadí si přivstat, nabízíme začít den s klidnou a čistou hlavou díky ranní meditaci
  • sobota 10:30 – 12.00 Flow aneb plynulý tok energie (Dana) – v této praxi uvolníme stagnující energii, aby mohla tělem volně proudit. V záklonové praxi rozzáříme tělo i mysl.
  • sobota 17:30- 19:00 10 Ayurvédských zvyků pro zdraví a krásu (Kamila) – umění života Ajurvéda nás vede k poznání sebe i svého okolí. Její moudrosti používáme k ovlivňování své cesty životem. Jak zůstat zdraví, krásní a fit ve svém těle v jednoduchých bodech. Posledních 15 minut budeme věnovat relaxaci pro uvolnění těla a mysli.
  • neděle 8:00 – 9:00 – Dobré ráno! (Dana) – ranní flow praxe, s méně instrukcemi, za to více ve vědomí. Plynulá praxe ásan, dechu i ranní meditace.

 

Cena:

1.900,-/ osoba za 6hodinový jóga program (bude se platit Daně/Kamile)

3.500,-/osoba za 2 noci v dvoulůžkovém pokoji se snídaní

nebo

6.070,- /osoba za 2 noci v dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí (bude se platit přímo hotelu)

Přihlášky: přihlášky posílejte na email dana@jogapodebrady.cz (Dana), nebo kcerna@cernoska.cz (Kamila). Do emailu prosím napište celá jména a emaily osob, které přihlašujete.

 

 

30. 4. - 2. 5. 2021 JÓGA & RELAX, hotel Savoy Krkonoše

Zvu Vás na jarní víkend v oblíbeném hotelu Savoy v centru Špindlerova Mlýna. Během víkendu bude dost prostoru nejen na jógovou praxi, ale i na výšlap po horách nebo jen lehkou procházku po okolí, relax v sauně či v hotelové posteli.

 

Jógový program:

pátek 18.30 – 19.45 slow flow jóga – necháme rozplynout uplynulý týden, pustíme nepotřebné a vytvoříme prostor pro načerpání sil.

sobota 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

sobota 17.45 – 19.00 relaxační jóga – protáhneme tělo a necháme ho odpočinout v jemné praxi, po které bude delší relaxace v jóga nidře.

neděle 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

 

Cena:

5.360,- zahrnuje jóga program (4,5 hod), ubytování na 2 noci s polopenzí v dvoulůžkovém pokoji, vstup do sauny a relax zóny.

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts

7. - 9. 5. 2021 JARNÍ JÓGA PONOŘENÍ, Krásná Samota Lužické hory

Pojeďte se mnou na květnový jóga víkend, ve kterém se ponoříme do jógy i ticha a samoty v překrásném prostředí Krásné Samoty na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska.

 

Jógový program pro vás připravujeme a brzy zveřejníme 🙂

 

Celková cena: 5.390,-/osoba (2 noci v penzionu, polopenzi a jógový program).

Přihlášky a více na info na CK Villas Resorts!!! pište email na info@villasresorts.cz

 

29. - 30. 5. 2021 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, ONLINE

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy. Aby se seminář již skutečně uskutečnil, bude probíhat ONLINE přes platformu ZOOM.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

5. - 11. 6. 2021 JÓGA & TOSKÁNSKO, Scansano, Itálie

Připravili jsme pro Vás kombinaci pobytu v nádherné toskánské krajině a jógy. Pobyt je na 6 dní v nádherném agroturismu s bio farmou a zaměřením na jógu. Čeká na Vás jógový program s Danou Beierovou, plná penze v místní bio restauraci s využitím vlastních vypěstovaných či regionálních plodin, hotelové wellness s vnitřním bazénem a venkovním jezírkem na koupání.

Doprava je vlastní! Dobré domluvit se více osob dohromady. Auto využijete na toulky po okolí!

Informace o cenách pobytu najdete na odkazu níže.

Více informací k pobytu, včetně fotek najdete na www.villasresorts.cz, nebo kontaktujte Nikolu Odvárkovou na info@villasresorts.cz, tel. 702 047 307. Přihlášky na pobyt v CK na uvedeném emailu.

20. - 27. 6. 2021 JÓGOVÁ DOVOLENÁ, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Je tu zasloužená letní dovolená nejen pro vás, ale i vaši rodinu, pokud je chcete vzít s sebou, či jen partnera nebo nejlepší kamarádku 🙂

Pojeďte si užít moře, sluníčko, pláže a jógu na týden na ostrov Fuerteventura do 4* hotelu s all inclusive.

Jógový program zahrnuje 6x ranní 75 minutovou lekci se mnou a poté máte celý den pro sebe a svoji formu relaxu. Hotel nabízí nejen skvělé vyžití, jídlo, ale hlavně i skvělé ceny pro vás, i pro vaše blízké, ať už se rozhodnete jet si užívat sami, s kamarádkou/partnerem nebo přibalíte i děti a maminku :-).

Více informací k pobytu, včetně přihlášek najdete na www.villasresorts.cz, nebo kontaktujte Nikolu Odvárkovou na odvarkova@villasresorts.cz, tel. 702 047 307. 

 

    

30. 7. - 6. 8. 2021 JÓGA & MOŘE, Karphatos, Řecko

Chcete v létě k moři, za sluníčkem, ale ne do obvyklých turistických destinací, kde budou všichni? Pojeďte s námi na tento malý ostrov uprostřed Egejského moře, kde se trochu zastavil čas. Dýchne tu na vás pravá řecká atmosféra, pohostinnost místních lidí, nádherné moře a pláže, které místy připomínají karibik. Příroda tohoto ostrova je divoká a nespoutaná, vybízí k výletům za poznáním pro ty, kdo nechtějí trávit celý čas poleháváním na pláži.

 

Jógový program – lekce jógy ve stylu vinyasa flow jógy budou probíhat 1-2 denně, podle aktuální situace na místě, ale spíše v ranních hodinách. Lekce a jejich náročnost bude přizpůsobena zkušenostem všech cvičících, je tedy možné se přihlásit, i když s jógou teprve začínáte. Lekce budou v dynamičtějším i klidnějším tempu podle potřeby. Budeme nejen praktikovat ásany, ale i dechová cvičení (pranajámy), meditace a mudry. Necháme plynout nejen naši jógovou praxi, ale i náš dech, budeme plnými doušky užívat přítomného okamžiku a zastavíme se nejen v čase tak jako Karphatos, ale i my se na chvilku zastavíme sami se sebou.

 

Více o ubytování, cenách, letenkách a další najdete na webu CK Villas Resorts

Přihlášky a dotazy posílejte Nikole Odvárkové z CK na email – odvarkova@villasresorts.cz

 

 

21. - 22. 8. 2021 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Praha

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

2. - 5. 9. 2021 JÓGOVÝ RETREAT, Usedlost Hamernice Orlické hory

Na tento prodloužený víkend jsem pro vás připravila jógový retreat v duchu “transformace”. Transformaci zažíváme v tomto období, jak na vnější úrovni (konec dovolených a začátek pracovních povinností, přechod z léta do podzimu, obměna šatníku i stravy), stejně tak se odehrává na té vnitřní. Pojďme si ji uvědomit a nasměrovat se na tu správnou cestu. Součástí programu bude nejen ásanová praxe, ale i dechové techniky a meditace.

Bude i dostatek času na procházky v okolní přírodě, malé výlety, či relax ve wellness.

 

Přesný program pro vás připravuji a brzy zveřejním 🙂

 

Celková cena: 6.860,-/osoba (3 noci v penzionu, polopenzi a 7 hodin jógového programu).

Přihlášky a více na info na CK Villas Resorts!!! pište email na info@villasresorts.cz

14. 9. - 19. 9. 2021 BABÍ LÉTO S JÓGOU v Alpách, hotel Oberwirt

Podrobnosti připravujeme.

 

Více o jóga programu, popis ubytování a přesné ceny najdete na webu CK Villas Resorts

Přihlášky posílejte Nikole Odvárkové z CK na email – odvarkova@villasresorts.cz

 

 

1. - 3. 10. 2021 PODZIMNÍ JÓGA VÍKEND, hotel Amenity Krkonoše

Zvu Vás na podzimní víkend v komfortním hotelu Amenity na klidném místě, nedaleko centra Špindlerova Mlýna. Během víkendu bude dost prostoru nejen na jógovou praxi, ale i na výšlap po horách nebo jen lehkou procházku po okolí, relax v sauně či v hotelové posteli.

 

Jógový program:

pátek 18.30 – 19.45 slow flow jóga – necháme rozplynout uplynulý týden, pustíme nepotřebné a vytvoříme prostor pro načerpání sil.

sobota 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

sobota 17.45 – 19.00 relaxační jóga – protáhneme tělo a necháme ho odpočinout v jemné praxi, po které bude delší relaxace v jóga nidře.

neděle 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

 

Cena:

5.390,- zahrnuje jóga program (4,5 hod), ubytování na 2 noci s polopenzí v dvoulůžkovém pokoji, vstup do wellness

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts

16. - 17. 10. 2021 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Piešťany

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Pro více informací a přihlášky pište Michaele Hluchové na powerjogask@gmail.com

22. - 24. 10. 2021 Vinyasa jóga flow - umění propojení dechu a pohybu - seminář pro lektory, Praha

V tomto praktickém 3-denním semináři si vysvětlíme, co to vlastně je „vinyasa flow“ jóga a jak se liší od jiných stylů. Naučíme se ásany propojovat do sekvencí a rozvíjet je na vlně dechu od jednoduchých pozic a sestav, po pokročilejší a náročnější varianty. Ukážeme si, v čem spočívá pokročilost jógové praxe a jak se od „fyzické“ jógy (tedy pouhé praxe ásan) postupně propracovat k vědomé pozornosti v pozicích až k meditaci v pohybu.

V případě nepříznivé situace (covid) bude tento kurz probíhat ONLINE přes platformu ZOOM.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.