Dana Yoga | kalendář
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

kalendář

Vinyasa flow jóga

V lekcích propojujeme pohyb a dech, tělo a mysl, sílu a lehkost. Hledáme stabilitu a zároveň se nebojíme experimentovat, poznávat své hranice a bezpečně je posouvat dál. Studentům dávám možnost volby mezi různými variantami pozic, využívání pomůcek, a hledání tak vlastní cesty s ohledem na jejich aktuální možnosti, ať fyzické či psychické.

Slow flow jóga

V pomalejším tempu propojujeme pozice, soustředíme se na dech, máme prostor vědomě pozorovat své tělo, dech, emoce a pocity, užívat si přítomny okamžik. Protáhneme a posílíme svaly, uvolníme napětí v těle i mysli, a zbavíme se toxinů nejen fyzických ale i mentálních. Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, těhotné, či osoby s omezenou kondicí.

Muži pouze!

Jóga není jen pro ženy! Posílit a protáhnout tělo, uvolnit napětí a zpracovat stres potřebuji muži úplně stejně. Lekce jsou určené pro aktivní sportovce, i pro muže, kteří chtějí zlepšit stávající kondici. Pomocí jógových pozic a dechových cvičení se zaměřujeme na kompenzaci fyzických stereotypů (např. kulatá záda či zkrácené svaly), i odbourání psychických zátěží.

Úterý 18.40 – 19.40 pro pokročilé

Středa 18.30 – 19.30 pro pokročilé

Středa 17.20 – 18.20

Středa 19.40 – 20.40

Nejbližší akce

21. - 22.9.2019 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Praha

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

18.-20.10.2019 JÓGA & RELAX, hotel Savoy Krkonoše

Tento víkend je pro ty, kteří si chtějí užít krásy podzimu na horách – mít čas na procházky, relax a jógu. Celkem 4 hodiny jógy.

Jógový program: 

pátek 18:30 – 19:30 – hravá flow jóga se záměrem “radost”
sobota: 8:00 – 9.00 – ranní jóga se záměrem “přítomnost”
sobota: 18:00 – 19:00 – večerní flow se záměrem “laskavost”
neděle: 8:00 – 9:00 – ranní jóga se záměrem “svoboda”

Celková cena: 3.400,-/osoba (ubytování se snídaní, voda a ovoce po cvičení, vstup do sauny a relax zóny, jógový program 4 hodiny).

Přihlášky: emailem na dana@jogapodebrady.cz

8.-10.11.2019 JÓGA INTENSIVE, hotel Savoy Krkonoše

Tento víkend bude více zaměřený na jógu. V programu je 7 hodin jógy, ve kterých budeme nejen cvičit ásany, ale budeme se věnovat více dechových technikám, meditaci a filosofii jógy.

 

Jógový program: OD ZÁKLADŮ VZHŮRU

 • pátek 18:00 – 20:00 – položíme základy naší praxe – v této lekci si připomeneme základní jógové pozice, jejich provedení tak, aby se ásana přizpůsobila Vašemu tělu (ne naopak)
 • sobota 10:00 – 12.00 – propojíme jednotlivosti v celek – pomocí dechu propojíme jednotlivé ásany v plynylý vědomý pohyb. Naučíme/zopakujeme techniku ujjayi dechu.
 • sobota 17:00 – 19:00 – zpomalíme… – intenzivní praxe nemusí být nutně rychlá a dynamická. Naopak. Naučíme se v pomalých pohybech a výdržích udržet plynulost dechu a klid mysli. Zkusíme meditovat a opravdu relaxovat.
 • neděle 8:00 – 9:00 – spojíme vše dohromady – ranní jógové probuzení, ve kterém propojíme všechny prvky do plynulé praxe.

 

Celková cena: 3.650,-/osoba (ubytování se snídaní, voda a ovoce po cvičení, vstup do sauny a relax zóny, jógový program 7 hodin).

Přihlášky: emailem na dana@jogapodebrady.cz

15. - 16.11.2019 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Piešťany

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Pro více informací a přihlášky pište Michaele Hluchové na michaela.sbalance@gmail.com

17.-19.1.2020 ZIMNÍ HÝČKAVÝ JÓGA VÍKEND, Chateau Mcely

Začněte nový rok s nadhledem, čistou hlavou a tělem plným energie. Na tomto víkendu Vás čekají 4 lekce jógové praxe, které pomohou rozproudit Vaši energii a zároveň dodat potřebný klid a rozvahu. Ve volném čase se můžete toulat zámeckým parkem, zajít do sauny nebo si užít venkovní vířivku.

 

Jógový program: 

pátek 18:00 – 19:30 – Energie a odpočinek – praxe, ve které nejprve rozproudíme energii a narovnáme tělo po uplynulém týdnu. Poté si dopřejeme odpočinek v relaxačních pozicích, abychom se naladili na nadcházející víkend.

sobota 10:00 – 11.30 Flow aneb plynulý tok energie – v této praxi uvolníme stagnující energii, aby mohla tělem volně proudit. V záklonové praxi rozzáříme tělo i mysl.

sobota 17:30 – 19:00 – Zpomalíme do zastavení – zpomalíme pohyb, ponoříme se dovnitř až úplně zastavíme v meditaci a relaxaci.

neděle 8:00 – 9:00 – Dobré ráno! – ranní flow praxe, s méně instrukcemi, za to více ve vědomí. Plynulá praxe ásan, dechu i ranní meditace.

 

Celková cena: 4.900,-/osoba (ubytování se snídaní, vstup sauny a venkovní vířivky, jógový program 5,5 hodin).

Přihlášky: emailem na dana@jogapodebrady.cz

7. - 8.2.2020 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Brno

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

19. 2. - 1. 3. 2020 JÓGA & SAFARI, Keňa

Když se řekne Keňa, bezpochyby každý si představí nekonečné pláně africké savany zalité zapadajícím sluncem a pochodujícími stády divokých zvířat. Přidejte si k tomu ještě ubytování v krásném resortu na pobřeží Indického oceánu a ranní a večerní lekce jógy.

CO VÁS ČEKÁ?

 • dobrodružný pobyt v africké Keni – spojení jógy a safari
 • ubytování v krásném 4*+ hotelu Temple Point (Watamu) ve dvoulůžkových pokojích u moře
 • soft All inclusive
 • pláž přímo u resortu
 • jóga lekce s Danou Beierovou (v příjezdový, odjezdový den a ve dnech safari jóga není)
 • 2-denní safari pro ty, kteří mají objednaný balíček se safari programem
 • český delegát v době pobytu

CENA: 26 200 Kč / osoba / 10 dní / 9 nocí jóga pobyt u moře bez safari

CENA: 33 200 Kč / osoba / 10 dní / 9 nocí jóga pobyt u moře včetně 2denního safari v ceně

Více informací k resortu, jóga programu i ceníku najdete na zde.

17.-19.4.2020 JÓGA & RELAX, hotel Savoy Krkonoše

Jaro je tu a my opět vyrazíme na jóga víkend do Krkonoš. Pojeďte si s námi užít probouzející se přírodu po dlouhé zimě, užít si pohodlí a wellness luxusního hotelu, a v ranních a podvečerních hodinách praktikovat jógu.

Jógový program: bude brzy upřesněn

 

Celková cena: 4.850,-/osoba (2 noci ve 4 * hotelu, bohatá 2x snídaně a 2-chodová večeře, voda a ovoce po cvičení, vstup do sauny a relax zóny, jógový program 4 hodiny).

Přihlášky: přes CK Villas Resorts!!! pište email na info@villasresorts.cz

23.-28.5.2020 JÓGA & TOSKÁNSKO, Scansano, Itálie

Připravili jsme pro Vás kombinaci pobytu v nádherné toskánské krajině a jógy. Pobyt je na 6 dní v nádherném agroturismu s bio farmou a zaměřením na jógu. Čeká na Vás jógový program s Danou Beierovou, plná penze v místní bio restauraci s využitím vlastních vypěstovaných či regionálních plodin, hotelové wellness s vnitřním bazénem a venkovním jezírkem na koupání.

Doprava je vlastní! Dobré domluvit se více osob dohromady. Auto využijete na toulky po okolí!

Cena pobytu je 17.990,-/osoba.

Více informací k pobytu, včetně fotek najdete na www.villasresorts.cz, nebo kontaktujte Nikolu Odvárkovou na info@villasresorts.cz, tel. 702 047 307. Přihlášky na pobyt v CK na uvedeném emailu.

29.5.-31.5.2020 Jógový víkend na Friesových Boudách, Krkonoše

Tradiční víkend na Friesových boudách pro jogíny i jejich necvičící partnery a děti. Bližší informace budou k dispozici v průběhu podzimu. Zatím si rezervujte termín!!