Dana Yoga | kalendář
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

kalendář

skupinové lekce

Skupinové lekce vedu v Jóga studiu Poděbrady – mé oáze klidu a energie na rušné lázeňské kolonádě. Najdete mě tam na pravidelných lekcích dynamické vinyasa flow jógy, pomalejší flow jógy či posilovacích lekcích jógy pro kondici. Všechny lekce jsou vedené tak, aby každý, kdo na ní přijde, měl možnost si ji přizpůsobit svým aktuálním možnostem a potřebám.

individuální lekce

Klienty, kteří preferují praktikovat sami, protože hledají osobní přístup, potřebují jógovou terapii nebo s jógou začínají, uvítám na individuálních lekcích. Výhodou těchto lekcí je zaměření na konkrétní potřeby klienta a v časovém harmonogramu, který si domluvíme. Lekce probíhají v Jóga studiu Poděbrady, možné jsou i případně online.

online lekce

V dnešní covidové době není možné praktikovat společně ve studiu, ale máme možnost se vidět přes obrazovky.  Moje online lekce najdete na FB skupině Joga Poděbrady nebo na Youtube kanálu Jóga Poděbrady. Přes Zoom nebo Skype se můžeme potkat i na individuální lekci. Napište mi na dana@danayoga.cz

ceny skupinových lekcí

jednotlivá lekce 180 Kč

cena s kreditem 150 Kč

 

 

ceny individuálních lekcí

1 osoba / 60 minut – 700 Kč

2 osoby / 60 minut – 1.000 Kč

více osob / 60 minut – dle domluvy

ceny online lekcí

FB skupina – 250 Kč / měsíčně

Zoom / Skype lekce dle domluvy

Nejbližší akce

9. - 11. 12. 2022 ADVENTNÍ VÍKEND S VOŇAVOU JÓGOU, Amenity resort

— obsazeno —

 

Těším se na opakování loňského adventního víkendu v Orlických horách!

Na tomto víkendu si dopřejeme čas pro sebe. Dovolíme si se na chvíli odpojit od starostí a shonu, které přirozeně patří k tomuto času, a naopak načerpáme energii, uvolníme nahromaděný stres a odpočineme si – a to pomocí jógové praxe, zimní procházky nebo relaxace v příjemném wellnessu.  Čekají nás 4 lekce vinyasa flow jógy – ranní více dynamické, večerní klidnější až relaxační, doplněné o esenciální oleje. Vůně olejů přímo ovlivňuje naše tělo a mysl, působí na psychiku a emoce. Pomohou nám navodit atmosféru a téma naší praxe.

Cena:

5.790,- zahrnuje jógový program, ubytování na 2 noci s polopenzí, vstup do wellness.

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts

13. - 15. 1. 2023 ZIMNÍ JÓGA RESTART VÍKEND, Tauhaus

Pojďte se mnou na začátku nového roku na jóga víkend pro usebrání se po vánočním shonu. Odpojte se a načerpejte energii pro sebe a tím i své blízké. Posuneme se hlouběji v jógové praxi, dopřejeme si zdravé a chutné jídlo, budeme si povídat o technikách, které nám pomohou zvládat každodenní stres.

Ubytování je v krásně zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, pokud byste jeli ve třech. O blaho v bříšku se nám bude starat Karel Bis, populární kuchař, strava bude vegetariánská a chceme Vás inspirovat, že nejen zdravě ale i chutně se dá vařit i bez masa.

Pro zájemce bude prostor si vyzkoušet otužování – a to buď v kádi nebo v řece Střele (mělká říčka přímo u domu) kádi, nebo naopak se můžete saunovat 🙂

PROGRAM:

Pátek:

18:00 – 19:30 jógová praxe, včetně meditace a prodloužené relaxace

19:30 společná večeře a povídání si

Sobota:

7:30 – 8:15 ranní meditace a protažení

8:15 společná snídaně

10:00 – 12:00 jógový workshop – praxe a teorie jógových pozic, modifikace, doporučení pro každodenní praxi

12:30 společný oběd

Volno na relax, četba, procházka, saunování, otužování pro dobrovolníky 🙂 a společný čaj

16:30 – 17:30 povídání o dýchání a jeho roli v denním životě

17:30 – 18:30 jemná flow jóga

18:30 – 18:50 jóga nidra

19:00 společná večeře a sdílení

Povídání o aromaterapii, výroba voňavé tyčinky s osobním záměrem

Neděle:

8:00 – 9:30 ranní meditace a jógová praxe

9:30 nedělní brunch

11:30 odjezd

 

Cena: 6.400,- 

Cena zahrnuje ubytování na 2 noci v krásné a nově zrekonstruované venkovské vile u řeky, plnou vegetariánskou penzi od profesionálního kuchaře Karla Bise, bohatý jógový program, saunování, voňavé tvoření.

Upozornění: V Tauhausu není datový signál a wifi jen omezeně, tedy budete opravdu odpojeni od světa. Předejte své děti do starostlivé péče blízké osoby, zařiďte vše potřebné a užijte si nerušený čas pro sebe.

 

Přihlášky posílejte přímo mě na dana@danayoga.cz. Ráda Vám zodpovím i případné dotazy.

 

         

25. - 26. 3. 2023 školení Vinyasa flow jógy, Praha

V tomto semináři si vysvětlíme, co to přesně je „vinjása flow“ jóga a jak se liší od jiných stylů. Naučíme se ásany propojovat do sekvencí a rozvíjí je na vlně dechu od jednoduchých pozic a sestav, po pokročilejší a náročnější varianty. Ukážeme si, v čem spočívá pokročilost jógové praxe a jak se od „fyzické“ jógy (tedy pouhé praxe ásan) postupně propracovat k vědomé pozornosti v pozicích až k meditaci v pohybu.

 

Pro více informací, včetně přihlášek, se podívejte nawww.yogaworld.cz

14. - 16. 4. 2023 JARNÍ JÓGA VÍKEND, Savoy Špindlerův Mlýn

— poslední volný pokoj! —

 

Pojeďte se mnou na jóga víkend do Krkonoš do luxusního hotelu Savoy v centru Špindlerova Mlýna. Po velikonocích si zasloužíme trochu odpočinku, rozmazlování, čerstvého vzduchu a prostoru dobít si baterky. Na tomto víkendu vás čekají 4 prodloužené 75-minutové lekce – dynamické na rozproudění energie, i relaxační na zklidnění a uvolnění. Kromě jógy budete mít prostor na menší i větší procházku po horách, saunování, dobré jídlo a čas s blízkými lidmi. Vezměte s sebou kamarádky či partnera a pojeďte si to užít!

 

Program:

Pátek

  • 18:30 – 19:45 vinyasa flow jóga
  • 20:00 večeře

Sobota

  • 8:00 – 9:15 ranní lekce
  • 9:15 – 10:30 snídaně
  • volný čas na menší či větší procházku, saunu, odpočinek
  • 18:00 – 19:15 flow jóga
  • 19:30 večeře

Neděle

  • 8:00 – 9:15 ranní lekce
  • 9:15 – 10:30 snídaně

 

Cena: 5.550, – zahrnuje dvě noci v 4* hotelu Savoy, včetně bohatých snídaní a 2chodých večeří, jógový program – 4x 75min lekce, pronájem sálu s malým občerstvením před lekcemi, vstup do wellness.

 

Přihlášky posílejte přímo mě na dana@danayoga.cz . Ráda Vám zodpovím i případné dotazy.

 

      

18. - 25. 6. 2023 JÓGOVÝ TÝDEN na Sardinii

Chceš jednou zažít krásnou dovolenou a zároveň prohloubit tvou jógovou praxi? Tento pobyt je pro všechny, kdo milují slunce, moře a jógu. V červnu poletíme na týden na nádherný ostrov Sardinie do místa, které je jako stvořené pro kombinaci dovolené a intenzivnějšího jógování.

Pojeď s námi na pobyt, který ti poskytne prostor a čas pro osobní rozvoj, dovolí ti odpočinout si, načerpat sílu, užít si přátelské italské atmosféry, i najít odpovědi na některé tvoje otázky. V kvalitním hotelu s výborným zázemím pro jógové pobyty budeme objevovat sami sebe – pomocí jógové praxe, meditací a dechových technik, ale i povídání a jednoduchých terapeutických cvičení.

 

Každodenní program:

7:40 – 8:00 meditace

8:00 – 9:00 jógová praxe

9:00 – 10:00 snídaně

volný čas na koupání a relax

18:00 – 19:15 praxe na téma, spojená s povídáním, dechovými cvičeními, relaxací apod.

19:30 – 21:30 večeře

Uprostřed týdne bude jeden den pouze s ranní praxí 8:00 – 9:00, poté snídaně a volný den na výlet či jiný vlastní program.

V den odletu a příletu jóga není.

 

Cena: 36.990, – zahrnuje ubytování na 7 nocí s bohatou snídaní a typickou italskou večeří, jógový program, letenku tam a zpět, transfery z letiště do hotelu a zpět, pojištění CK proti úpadku.

 

Přihlášky posílejte na odvarkova@villasresorts.cz . Více info na webu cestovní kanceláře www.villasresorts.cz