Dana Yoga | kalendář
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

kalendář

Vinyasa flow jóga

V lekcích propojujeme pohyb a dech, tělo a mysl, sílu a lehkost. Hledáme stabilitu a zároveň se nebojíme experimentovat, poznávat své hranice a bezpečně je posouvat dál. Studentům dávám možnost volby mezi různými variantami pozic, využívání pomůcek, a hledání tak vlastní cesty s ohledem na jejich aktuální možnosti, ať fyzické či psychické.

Slow flow jóga

V pomalejším tempu propojujeme pozice, soustředíme se na dech, máme prostor vědomě pozorovat své tělo, dech, emoce a pocity, užívat si přítomny okamžik. Protáhneme a posílíme svaly, uvolníme napětí v těle i mysli, a zbavíme se toxinů nejen fyzických ale i mentálních. Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, těhotné, či osoby s omezenou kondicí.

Muži pouze!

Jóga není jen pro ženy! Posílit a protáhnout tělo, uvolnit napětí a zpracovat stres potřebuji muži úplně stejně. Lekce jsou určené pro aktivní sportovce, i pro muže, kteří chtějí zlepšit stávající kondici. Pomocí jógových pozic a dechových cvičení se zaměřujeme na kompenzaci fyzických stereotypů (např. kulatá záda či zkrácené svaly), i odbourání psychických zátěží.

Úterý 18.30 – 19.30 pro pokročilé

Středa 18.40 – 19.40 pro pokročilé

Středa 17.30 – 18.30

Středa 19.45 – 20.45

Nejbližší akce

3. - 6. 7. 2020 LETNÍ JÓGA RETREAT, Montanie Resort Jizerské hory

Pojeďte se mnou na prodloužený jóga víkend v nádherné přírodě Jizerských hor. Montanie resort je prvním jizerskohorským resortem, který Vám navodí pocit, jako byste byli v Alpách. Vůni lesa a dřeva si budete užívat nejen venku, ale i v krásných horských pokojích s výhledem na přehradní nádrž Souš.

 

Kromě krásného prostředí vás čeká také jógový program ráno a večer. Ranní lekce budou vedené jako vinyasa flow lekce, které probudí energii a připraví nás na nadcházející den, budeme se věnovat rozproudění dechu i energie. Večerní lekce budou naopak pomalejší a klidnější, více zaměřené na protažení, relaxaci a uvolnění.

 

Celková cena: 6.800,-/osoba (3 noci ve 4 * hotelu, bohatá snídaně, jógový program 6 hodin).

Přihlášky a více na info na CK Villas Resorts!!! pište email na info@villasresorts.cz

 

 

11. 7. 2020 Jóga a naše emoce - workshop, BeYoga studio Cheb

Emoce je energie, kterou buď prožijeme, nebo uložíme, hodně hluboko do našeho těla. Praktikováním jógy odkrýváme tyto neprožité emoce a tím osvobozujeme nejen tělo, ale hlavně naši mysl a duši. Měníme tak k lepšímu sami sebe i svůj život.
V tomto 3hodinovém workshopu si budeme o emocích nejen povídat, ale budeme hlavně praktikovat a poznávat, jaké pozice a jak ovlivňují naši energii i naše konání vůči sobě i ostatním.
V první části workshopu se zaměříme na praxi, která otvírá naše srdce, pomůže nám odložit pomyslný ochranný štít a otevřít se radosti, laskavosti a soucitu. Druhá část bude věnována na celkové zklidnění a nalezení vnitřního klidu. Dovolíme si otevřít se emocím, které v nás právě probíhají, nehodnotit je ale naopak naslouchat jim.
Termín: sobota 25.4. od 9:30 do 12:30

Přihlášky přes www.beyogastudio.cz nebo na emailu zdenka@beyogastudio.cz

25. - 27. 9. 2020 Jógový víkend na Friesových Boudách, Krkonoše

Tradiční víkend na Friesových boudách jsme letos museli přesunout na podzimní termín, ale i tak si to užijeme 🙂 Sbalte tedy podložky, jestli chcete přibalte i necvičící partnery a děti a vyrazte s námi. Máme ještě několik volných pokojů.

Bližší informace najdete na www.jogapodebrady.cz

10. - 11. 10. 2020 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Praha

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

23. - 25. 10. 2020 JÓGA & RELAX, hotel Savoy Krkonoše

Zvu Vás na podzimní víkend v oblíbeném hotelu Savoy v centru Špindlerova Mlýna. Během víkendu bude dost prostoru nejen na jógovou praxi, ale i na výšlap po horách nebo jen lehkou procházku po okolí, relax v sauně či v hotelové posteli.

 

Jógový program:

pátek 23. 10.

18.30 – 19.45 slow flow jóga – necháme rozplynout uplynulý týden, pustíme nepotřebné a vytvoříme prostor pro načerpání sil.

sobota 24. 10.

8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

17.45 – 19.00 relaxační jóga – protáhneme tělo a necháme ho odpočinout v jemné praxi, po které bude delší relaxace v jóga nidře.

neděle 25. 10.

8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

 

Cena:

5.160,- zahrnuje jóga program (4,5 hod), ubytování na 2 noci s polopenzí v dvoulůžkovém pokoji, vstup do sauny a relax zóny.

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts

6. - 7. 11. 2020 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Piešťany (v plánu)

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Pro více informací a přihlášky pište Michaele Hluchové na michaela.sbalance@gmail.com

13. - 15. 11. 2020 VOŇAVÝ JÓGA VÍKEND, hotel Savoy Krkonoše

Na tomto víkendu propojíme jógovou praxi s dalším elementem navíc – vůní esenciálního oleje. Čekají nás 4 lekce flow jógy – ranní více dynamické, večerní klidnější až relaxační, doplněné o dva oleje v každé lekci.  Vůně olejů přímo ovlivňuje naše tělo a mysl, působí na naší psychiku a emoce. Jejich vůně navodí atmosféru a téma naší praxe.

 

Časy lekcí

pátek 13. 11. – 18.30 – 19.45

sobota 14. 11. – 8.00 – 9.00 a 18.00 – 19.00

neděle 15. 11. 8.00 – 9.00

 

Cena:

5.160,- /osoba – zahrnuje jóga program, ubytování na 2 noci s vegetariánskou polopenzí v dvoulůžkovém pokoji, vstup do sauny a relax zóny

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info k pobytu najdete na webu CK Villas Resorts

15. - 17. 1. 2021 ZIMNÍ JÓGA VÍKEND na zámku Loučeň

Pojeďte si užít lednový jóga víkend v krásném prostředí zámku Loučeň a vykročit společně do nového roku s energií a elánem. Ubytování je v zámeckém hotelu Maxmilian Lifestyle Resort, jehož součástí je i nový wellness, včetně bazénu a sauny.

 

Jógový program:

pátek 15. 1.

18.30 – 19.45 Soustředěné plynutí – lekce flow jógy, ve které nejprve pomocí meditace soustředíme mysl do přítomného okamžiku, poté pomocí dechu poplyneme z jedné ásany do druhé, bez záměru či očekávání.

sobota 16. 1.

8.00 – 9.00 Rozhoříme vnitřní oheň – ranní jóga, která nás nabije energií a připraví naše tělo i smysly na den plný prožitků, ať už se chystáte na procházku, nebo jen na hotelový relax.

17.45 – 19.00 Laskává péče o sebe – jemná flow jóga zaměřená na hýčkání sama sebe (místo ostatních). Dechem uvolníme tělo i mysl, v klidné praxi protáhneme unavené tělo a na závěr pomocí jóga nidry mu dopřejeme zasloužený odpočinek.

neděle 17. 1.

8.00 – 9.00 Ranní probuzení – ranní jóga, která bude odrážet naše aktuální rozpoložení. Někdo se rád probouzí pomalu, někdo do toho jde naplno. Tato praxe bude tedy plná „variací“ a možností na výběr, aby vaše praxe reflektovala vaše potřeby.

 

Celková cena: 4.900,-/osoba zahrnuje 2 noci ve 4 * hotelu, 2x bohatá snídaně a 2-chodová večeře, vstup do wellness, včetně bazénu a sauny, jógový program 4,5 hodiny).

Přihlášky: přes CK Villas Resorts!!! pište email na info@villasresorts.cz

26. - 28. 3. 2021 JARNÍ RESTART VÍKEND, Chateau Mcely

Konec března je začátek jara. Po dlouhé zimě potřebujeme malý jarní restart. Pojeďte si ho dopřát s Danou a Kamilou do luxusního Chateau Mcely. Kromě jógy se dozvíte i praktické tipy z ajurvédy a odpočinete si – ve venkovní vířivce, při procházkách v parku, nebo v pohodlné zámecké posteli.

 

Program:

  • pátek 18:00-19:30 Energie a odpočinek (Kamila) – praxe, ve které nejprve rozproudíme energii a narovnáme tělo po uplynulém týdnu. Poté se ponoříme dovnitř a dopřejeme si odpočinek v hluboké relaxační pozici jóga nidře, abychom se naladili na nadcházející víkend.
  • sobota 7:30-8:00 Meditace pro ranní ptáčata (Dana) – pro ty, kterým nevadí si přivstat, nabízíme začít den s klidnou a čistou hlavou díky ranní meditaci
  • sobota 10:30 – 12.00 Flow aneb plynulý tok energie (Dana) – v této praxi uvolníme stagnující energii, aby mohla tělem volně proudit. V záklonové praxi rozzáříme tělo i mysl.
  • sobota 17:30- 19:00 10 Ayurvédských zvyků pro zdraví a krásu (Kamila) – umění života Ajurvéda nás vede k poznání sebe i svého okolí. Její moudrosti používáme k ovlivňování své cesty životem. Jak zůstat zdraví, krásní a fit ve svém těle v jednoduchých bodech. Posledních 15 minut budeme věnovat relaxaci pro uvolnění těla a mysli.
  • neděle 8:00 – 9:00 – Dobré ráno! (Dana) – ranní flow praxe, s méně instrukcemi, za to více ve vědomí. Plynulá praxe ásan, dechu i ranní meditace.

 

Cena:

1.900,-/ osoba za 6hodinový jóga program (bude se platit Daně/Kamile)

3.500,-/osoba za 2 noci v dvoulůžkovém pokoji se snídaní

nebo

6.070,- /osoba za 2 noci v dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí (bude se platit přímo hotelu)

Přihlášky: přihlášky posílejte na email dana@jogapodebrady.cz (Dana), nebo kcerna@cernoska.cz (Kamila). Do emailu prosím napište celá jména a emaily osob, které přihlašujete.

 

 

7. - 9. 5. 2021 JARNÍ JÓGA PONOŘENÍ, Krásná Samota Lužické hory

Pojeďte se mnou na květnový jóga víkend, ve kterém se ponoříme do jógy i ticha a samoty v překrásném prostředí Krásné Samoty na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska.

 

Jógový program pro vás připravujeme a brzy zveřejníme 🙂

 

Celková cena: 3.890,-/osoba (2 noci v penzionu, polopenzi a jógový program).

Přihlášky a více na info na CK Villas Resorts!!! pište email na info@villasresorts.cz

 

5. - 11. 6. 2021 JÓGA & TOSKÁNSKO, Scansano, Itálie

Připravili jsme pro Vás kombinaci pobytu v nádherné toskánské krajině a jógy. Pobyt je na 6 dní v nádherném agroturismu s bio farmou a zaměřením na jógu. Čeká na Vás jógový program s Danou Beierovou, plná penze v místní bio restauraci s využitím vlastních vypěstovaných či regionálních plodin, hotelové wellness s vnitřním bazénem a venkovním jezírkem na koupání.

Doprava je vlastní! Dobré domluvit se více osob dohromady. Auto využijete na toulky po okolí!

Informace o cenách pobytu najdete na odkazu níže.

Více informací k pobytu, včetně fotek najdete na www.villasresorts.cz, nebo kontaktujte Nikolu Odvárkovou na info@villasresorts.cz, tel. 702 047 307. Přihlášky na pobyt v CK na uvedeném emailu.

Vinyasa jóga flow - umění propojení dechu a pohybu - seminář pro lektory, Praha - termín připravujeme

V tomto praktickém 3-denním semináři si vysvětlíme, co to vlastně je „vinyasa flow“ jóga a jak se liší od jiných stylů. Naučíme se ásany propojovat do sekvencí a rozvíjet je na vlně dechu od jednoduchých pozic a sestav, po pokročilejší a náročnější varianty. Ukážeme si, v čem spočívá pokročilost jógové praxe a jak se od „fyzické“ jógy (tedy pouhé praxe ásan) postupně propracovat k vědomé pozornosti v pozicích až k meditaci v pohybu.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.