Dana Yoga | kalendář
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

kalendář

skupinové lekce

Skupinové lekce vedu v Jóga studiu Poděbrady – mé oáze klidu a energie na rušné lázeňské kolonádě. Najdete mě tam na pravidelných lekcích dynamické vinyasa flow jógy, pomalejší flow jógy či posilovacích lekcích jógy pro kondici. Všechny lekce jsou vedené tak, aby každý, kdo na ní přijde, měl možnost si ji přizpůsobit svým aktuálním možnostem a potřebám.

individuální lekce

Klienty, kteří preferují praktikovat sami, protože hledají osobní přístup, potřebují jógovou terapii nebo s jógou začínají, uvítám na individuálních lekcích. Výhodou těchto lekcí je zaměření na konkrétní potřeby klienta a v časovém harmonogramu, který si domluvíme. Lekce probíhají v Jóga studiu Poděbrady, případně v tuto chvíli online.

online lekce

V dnešní covidové době není možné praktikovat společně ve studiu, ale máme možnost se vidět přes obrazovky.  Moje online lekce najdete na FB skupině Joga Poděbrady nebo na Youtube kanálu Jóga Poděbrady. Přes Zoom nebo Skype se můžeme potkat i na individuální lekci. Napište mi na dana@danayoga.cz

ceny skupinových lekcí

jednotlivá lekce 180 Kč

cena s kreditem 150 Kč

 

 

ceny individuálních lekcí

1 osoba / 60 minut – 600 Kč

2 osoby / 60 minut – 900 Kč

více osob / 60 minut – dle domluvy

ceny online lekcí

FB skupina – 400 Kč / měsíčně

Zoom / Skype lekce dle domluvy

Nejbližší akce

22. - 24. 10. 2021 Vinyasa jóga flow - umění propojení dechu a pohybu - seminář pro lektory, Praha

V tomto praktickém 3-denním semináři si vysvětlíme, co to vlastně je „vinyasa flow“ jóga a jak se liší od jiných stylů. Naučíme se ásany propojovat do sekvencí a rozvíjet je na vlně dechu od jednoduchých pozic a sestav, po pokročilejší a náročnější varianty. Ukážeme si, v čem spočívá pokročilost jógové praxe a jak se od „fyzické“ jógy (tedy pouhé praxe ásan) postupně propracovat k vědomé pozornosti v pozicích až k meditaci v pohybu.

V případě nepříznivé situace (covid) bude tento kurz probíhat ONLINE přes platformu ZOOM.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

12. - 14. 11. 2021 JÓGA & RELAX, hotel Savoy Krkonoše

— OBSAZENO —

Zvu Vás na podzimní víkend v oblíbeném hotelu Savoy v centru Špindlerova Mlýna. Během víkendu bude dost prostoru nejen na jógovou praxi, ale i na procházku po okolí, relax v sauně či v hotelové posteli.

 

Jógový program:

pátek 18.30 – 19.45 slow flow jóga – necháme rozplynout uplynulý týden, pustíme nepotřebné a vytvoříme prostor pro načerpání sil.

sobota 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

sobota 17.45 – 19.00 relaxační jóga – protáhneme tělo a necháme ho odpočinout v jemné praxi, po které bude delší relaxace v jóga nidře.

neděle 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

 

Cena:

5.360,- zahrnuje jóga program (4,5 hod), ubytování na 2 noci s polopenzí v dvoulůžkovém pokoji, vstup do sauny a relax zóny.

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts

10. - 12. 12. 2021 ADVENTNÍ VOŇAVÝ JÓGA VÍKEND, resort Amenity Orlické hory

Pojďme si letos udělat Advent aspoň na chvilku takový, jaký by měl být – čas radosti, zklidnění, pospolitosti a poděkování. Na tomto víkendu budeme jógovat jemnější formu vinyasa flow jógy, doplněnou o voňavé oleje, které nás naladí na nadcházející svátky. Budeme mít také čas na relax ve wellness či v pohodlné posteli. Pro jednou si uděláme advent sami pro sebe a o sobě.

Čekají Vás 3 lekce voňavé jógy, meditační lekce a navíc seminář, který bude zaměřený na voňavou domácí kosmetiku.

 

Cena:

5.590,- zahrnuje jóga program, voňavý seminář, ubytování na 2 noci s polopenzí v dvoulůžkovém pokoji, vstup do wellness – sauna, vířivka, bazén.

Přihlášky posílejte na email – odvarkova@villasresorts.cz a více info, včetně přesnějšího programu, najdete na webu CK Villas Resorts

14. - 16. 1. 2022 ZIMNÍ JÓGA VÍKEND, zámek Loučeň

Odložme starý rok a vykročme do roku nového – s novou energií, nastavením mysli i regenerovaným tělem 🙂 Na tomto víkendu se soustředíme na destres a detox po náročných svátcích a to jak na fyzické tak mentální rovině. Čekají na vás 3 vinyasa flow zaměřené lekce, doplněné vhodnými voňavými oleji, které tento proces podpoří.

V programu pro vás máme kromě lekcí voňavé jógy i meditační lekce a navíc seminář, který bude zaměřený na voňavou domácí kosmetiku.

 

Cena:

5.890,- zahrnuje jóga program, voňavý seminář, ubytování na 2 noci s polopenzí v dvoulůžkovém pokoji, vstup do wellness.

Přihlášky posílejte na email – odvarkova@villasresorts.cz a více info, včetně přesnějšího programu, najdete na webu CK Villas Resorts