Dana Yoga | kalendář
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

kalendář

skupinové lekce

Skupinové lekce vedu v mém studiu Jóga prostor – oáze klidu a energie na rušné lázeňské kolonádě. Najdete mě tam na pravidelných lekcích vinyasa flow jógy a někdy i o víkendech. Občas hostuji v pražském studiu Aloha jóga v Dejvicích a nově také v prostoru Little Bali u Václavského náměstí.

individuální lekce

Klienty, kteří preferují individuální přístup, potřebují jógovou terapii nebo s jógou začínají, uvítám na privátních lekcích. Výhodou těchto lekcí je zaměření na konkrétní potřeby klienta. Lekce jsou možné převážně v dopoledních hodinách během týdne.

online lekce

Mnozí z vás preferujete praxi v pohodlí svého domova, když máte volnou chvilku. Díky tomu zvládnete praktikovat třeba i vícekrát týdně. Ve videotéce najdete různě tématicky zaměřené lekce, nebo na Stream.cz krátké sestavy na každodenní zacvičení.

ceny skupinových lekcí

jednotlivá lekce 190 Kč

cena s kreditem 160 Kč

 

 

ceny individuálních lekcí

1 osoba / 60 minut – 700 Kč

2 či více osob / 60 minut – dle domluvy

Nejbližší akce

9. - 11. 6. 2023 JÓGA VÍKEND NA Friesovkách, Krkonoše

— obsazeno —

Máme tu opět oblíbený víkend na Friesových boudách na vrcholcích Krkonoš. Jako obvykle máme rezervovanou většinu hotelu, a tedy vítáme nejen jógující, ale i Vaše rodiny, známé či psí mazlíčky.

Čekají na Vás 4 lekce jógy se mnou nebo Petrou Šlechtickou (dle výběru), dále pak možnost jógy pro děti, saunování, bazén, a hlavně krásy okolních hor. V sobotu přes den je dostatek času na výšlap či jen lehkou procházku a následný relax.

 

Cena: zahrnuje dvě noci ve vybraném pokoji se snídaní, vstup do wellness (sauna, bazén), parkování před hotelem, pro zájemce jógový program – 4x 60min lekce.

5.500,- s jógou a 5.000,- bez jógy v 2-lůžkovém pokoji

5.200,- s jógou a 4.700,- bez jógy v 4-lůžkovém apartmánu

Děti 3-7 let 2.500,-, děti 8-12 let 3.500,-

 

Přihlášky posílejte přímo mě na dana@danayoga.cz . Ráda Vám zodpovím i případné dotazy.

18. - 25. 6. 2023 JÓGOVÝ TÝDEN na Sardinii

— poslední volný pokoj —

Chceš jednou zažít krásnou dovolenou a zároveň prohloubit tvou jógovou praxi? Tento pobyt je pro všechny, kdo milují slunce, moře a jógu. V červnu poletíme na týden na nádherný ostrov Sardinie do místa, které je jako stvořené pro kombinaci dovolené a intenzivnějšího jógování.

Pojeď s námi na pobyt, který ti poskytne prostor a čas pro osobní rozvoj, dovolí ti odpočinout si, načerpat sílu, užít si přátelské italské atmosféry, i najít odpovědi na některé tvoje otázky. V kvalitním hotelu s výborným zázemím pro jógové pobyty budeme objevovat sami sebe – pomocí jógové praxe, meditací a dechových technik, ale i povídání a jednoduchých terapeutických cvičení.

 

Každodenní program:

7:40 – 8:00 meditace

8:00 – 9:00 jógová praxe

9:00 – 10:00 snídaně

volný čas na koupání a relax

18:00 – 19:15 praxe na téma, spojená s povídáním, dechovými cvičeními, relaxací apod.

19:30 – 21:30 večeře

Uprostřed týdne bude jeden den pouze s ranní praxí 8:00 – 9:00, poté snídaně a volný den na výlet či jiný vlastní program.

V den odletu a příletu jóga není.

 

Cena: 36.990, – zahrnuje ubytování na 7 nocí s bohatou snídaní a typickou italskou večeří, jógový program, letenku tam a zpět, transfery z letiště do hotelu a zpět, pojištění CK proti úpadku.

 

Přihlášky posílejte na odvarkova@villasresorts.cz . Více info na webu cestovní kanceláře www.villasresorts.cz

 

            

13. - 15. 10. 2023 ŘÍJNOVÝ JÓGA VÍKEND, Aparthotel Sv.Vavřinec, Pec pod Sněžkou

Podzimní hory, čerstvý vzduch a jóga.

Tento víkend je určený pro všechny, kdo si chtějí odpočinout, načerpat sílu a vyrovnat svou rozkolísanou rovnováhu. Příroda nás nabíjí energií a současně dodá klid, stejně tak i jóga. Propojením těchto dvou zdrojů se dostaneme do ztracené rovnováhy, odpočineme si mentálně, posílíme a protáhneme fyzické tělo.

Ranní 60minutové lekce budou dynamické. Pomocí vinyasa flow jógy účinně posílíme svalový tonus, protáhneme ztuhlé tělo a rozproudíme energii.

Večerní lekce budou 90 minut a budou jemnější. Budeme se více protahovat a pracovat s naší psychikou.

Součástí každé lekce bude praxe vědomého dýchání a meditace.

Pátek

18:00 – 19:30 V této prodloužené lekci se zaměříme propojení dechu a pohybu. Dech je bránou do našeho nitra, nástrojem ke zklidnění pocuchaných nervu a vyčištění zahlcené hlavy. V pomalém tempu budeme plynout mezi jednoduchými pozicemi tak, abychom se mohli soustředit na propojení pohybu a dechu a všechno ostatní odložíme stranou. Na závěr si dopřejeme meditaci a relaxaci.

Sobota

8:00 – 9:00 Tato vinyasa flow bude zaměřená na posílení a protažení nohou a kyčlí, abychom probudili naši energii pro celý den. Pokud celý pracovní den trávíme vsedě na židli v kanceláři nebo v autě, jsou nohy ztuhlé, nateklé a unavené zároveň. Díky stojným pozicím rozproudíme krevní oběh i lymfu, posílíme svaly nohou i místa náchylná k úrazům jako jsou kolena či kotníky. Nohy i kyčle budou lehčí a plné energie.

17:30 – 19:00 Jemnou praxí se ponoříme hlouběji do sebe. Budeme déle setrvávat v pozicích ve stylu jin jógy pro hlubší protažení a zároveň vnímání sami sebe. Součástí této delší lekce bude i vedená meditace a hluboká relaxace, které jsou důležitým nástrojem pro uvolnění stresu, zvládání náročných situací a celkové péče o naše duševní zdraví.

Neděle

8:00 – 9:00 Vinyasa flow lekce, ve které se soustředíme na střed těla, záda a hrudník. Posílením zádových svalů se snadněji narovnáme, díky tomu otevřeme hrudník a ramena a bude se nám lépe dýchat. Dech je zdrojem naší energie i dobré nálady. Zároveň posílením břišních svalů podepřeme bedra, aby nás tolik nebolela od neustálého sezení a hrbení.

Cena: 6550,- zahrnuje dvě noci v krásném aparthotelu, snídani, jóga program, hodinu ve wellness.

 

Přihlášky posílejte na odvarkova@villasresorts.cz

 

   

10. - 12. 11. 2023 SVATOMARTINSKÝ JÓGA VÍKEND, Savoy, Špindlerův Mlýn

Na podzim opět vyrazíme do oblíbeného luxusního hotelu Savoy v centru Špindlerova Mlýna. Můžete se těšit na dynamické i jemnější lekce jógy, relax ve wellnesu, dobré jídlo, čas s někým blízkým či celou partou.

 

Program:

pátek

18:30 – 19:45 vinyasa flow jóga

20:00 večeře

sobota

8:00 – 9:00 ranní lekce

9:00 – 10:30 snídaně

volný čas na menší či větší procházku, saunu, odpočinek

 17:30 – 19:00 relaxační jóga protažení

 19:30 večeře

neděle

8:00 – 9:00 ranní lekce

9:00 – 10:30 snídaně

 

Cena: 5.800, – zahrnuje dvě noci v luxusním hotelu v centru Špindlerova Mlýna, včetně bohatých snídaní a 2chodých večeří, jógový program, pronájem sálu s malým občerstvením před lekcemi, vstup do wellness.

Záloha: 50% 2.900,-

 

Přihlášky posílejte přímo mě na dana@danayoga.cz . Ráda Vám zodpovím i případné dotazy.

 

   

8. - 10. 12. 2023 ADVENTNÍ VÍKEND S VOŇAVOU JÓGOU, Amenity resort

— tento víkend teprve připravujeme —

Těším se na opakování loňského adventního víkendu v Orlických horách!

Na tomto víkendu si dopřejeme čas pro sebe. Dovolíme si se na chvíli odpojit od starostí a shonu, které přirozeně patří k tomuto času, a naopak načerpáme energii, uvolníme nahromaděný stres a odpočineme si – a to pomocí jógové praxe, zimní procházky nebo relaxace v příjemném wellnessu.  Čekají nás 4 lekce vinyasa flow jógy – ranní více dynamické, večerní klidnější až relaxační, doplněné o esenciální oleje. Vůně olejů přímo ovlivňuje naše tělo a mysl, působí na psychiku a emoce. Pomohou nám navodit atmosféru a téma naší praxe.

 

Pro více info pište na – odvarkova@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts