Dana Yoga | kalendář
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

kalendář

skupinové lekce

Skupinové lekce vedu v Jóga studiu Poděbrady – mé oáze klidu a energie na rušné lázeňské kolonádě. Najdete mě tam na pravidelných lekcích dynamické vinyasa flow jógy, pomalejší flow jógy či posilovacích lekcích jógy pro kondici. Všechny lekce jsou vedené tak, aby každý, kdo na ní přijde, měl možnost si ji přizpůsobit svým aktuálním možnostem a potřebám.

individuální lekce

Klienty, kteří preferují praktikovat sami, protože hledají osobní přístup, potřebují jógovou terapii nebo s jógou začínají, uvítám na individuálních lekcích. Výhodou těchto lekcí je zaměření na konkrétní potřeby klienta a v časovém harmonogramu, který si domluvíme. Lekce probíhají v Jóga studiu Poděbrady, případně v tuto chvíli online.

online lekce

V dnešní covidové době není možné praktikovat společně ve studiu, ale máme možnost se vidět přes obrazovky.  Moje online lekce najdete na FB skupině Joga Poděbrady nebo na Youtube kanálu Jóga Poděbrady. Přes Zoom nebo Skype se můžeme potkat i na individuální lekci. Napište mi na dana@danayoga.cz

ceny skupinových lekcí

jednotlivá lekce 150 Kč

cena s kreditem 120 Kč

 

 

ceny individuálních lekcí

1 osoba / 60 minut – 600 Kč

2 osoby / 60 minut – 900 Kč

více osob / 60 minut – dle domluvy

ceny online lekcí

FB skupina – 400 Kč / měsíčně

Zoom / Skype lekce dle domluvy

Nejbližší akce

1. - 8. 8. 2021 JÓGOVÁ DOVOLENÁ, Fuerteventura, Kanárské ostrovy

Je tu zasloužená letní dovolená nejen pro vás, ale i vaši rodinu, pokud je chcete vzít s sebou, či jen partnera nebo nejlepší kamarádku 🙂

Pojeďte si užít moře, sluníčko, pláže a jógu na týden na ostrov Fuerteventura do 4* hotelu s all inclusive.

Jógový program zahrnuje 6x ranní 75 minutovou lekci se mnou a poté máte celý den pro sebe a svoji formu relaxu. Hotel nabízí nejen skvělé vyžití, jídlo, ale hlavně i skvělé ceny pro vás, i pro vaše blízké, ať už se rozhodnete jet si užívat sami, s kamarádkou/partnerem nebo přibalíte i děti a maminku :-).

Více informací k pobytu, včetně přihlášek najdete na www.villasresorts.cz, nebo kontaktujte Nikolu Odvárkovou na odvarkova@villasresorts.cz, tel. 702 047 307. 

 

    

2. - 5. 9. 2021 JÓGOVÝ RETREAT, Usedlost Hamernice Orlické hory

Tento prodloužený víkend věnujeme především sami sobě. Hlavním tématem našeho programu bude „transformace“. Určitou formu přerodu zažíváme v tomto období, jak na vnější, tak na vnitřní úrovni. Končí letní dovolené a volnější režim, vracíme se zpět k pracovním povinnostem i stabilnějšímu režimu. Mění se počasí od teplého k chladnějšímu, kvůli tomu obměňujeme šatník i stravování. Pro mnohé z nás je začátek září novým začátkem, stejně důležitý jako nový rok. Uklízíme si nejen doma, ale i v hlavě a chceme začít s čistým štítem. Jinak. Lépe.

Pojďme si tento proces uvědomit a nasměrovat se na tu správnou cestu. Součástí programu bude nejen ásanová praxe ve stylu vinyasa flow jógy, ale i dechové techniky a meditace. Lekce jsou od úrovně mírně pokročilí (nedoporučujeme pro začátečníky nebo těhotné).

Vezměte si sebou i psací potřeby a deník nebo poznámkový blok na zapsání vlastních myšlenek. Během dne bude i čas na procházky v okolní přírodě, malé výlety, či relax ve wellness.

 

Jógový program:

čtvrtek

příjezd

18:30 – 19:30 večerní praxe – „jednoduchá a silná zároveň“

19:30 večeře

pátek

8:00 – 9:30 ranní praxe – „přijmi zodpovědnost za svoje štěstí“

9:30 – brunch, volný program

17:30 – 18:30 večerní praxe – „meditační praxe“

18:30 večeře

sobota

8:00 – 9:30 ranní praxe – „najdi rovnováhu nejen na podložce“

9:30 – brunch, volný program

17:30 – 18:30 večerní praxe – „nauč se odpočívat“

18:30 večeře

neděle

8:00 – 9:30 ranní praxe – „trochu víc kreativní vinyasa“

9:30 – brunch

odjezd

 

Celková cena: 6.860,-/osoba (3 noci v penzionu, polopenzi a 7 hodin jógového programu).

Více info k ubytování a pobytu najdete na webu CK Villas Resorts.

Přihlášky posílejte Nikole Odvárkové z cestovky na email odvarkova@villasresorts.cz

 

 

1. - 3. 10. 2021 PODZIMNÍ JÓGA VÍKEND, hotel Amenity Krkonoše

Zvu Vás na podzimní víkend v komfortním hotelu Amenity na klidném místě, nedaleko centra Špindlerova Mlýna. Během víkendu bude dost prostoru nejen na jógovou praxi, ale i na výšlap po horách nebo jen lehkou procházku po okolí, relax v sauně či v hotelové posteli.

 

Jógový program:

pátek 18.30 – 19.45 slow flow jóga – necháme rozplynout uplynulý týden, pustíme nepotřebné a vytvoříme prostor pro načerpání sil.

sobota 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

sobota 17.45 – 19.00 relaxační jóga – protáhneme tělo a necháme ho odpočinout v jemné praxi, po které bude delší relaxace v jóga nidře.

neděle 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

 

Cena:

5.390,- zahrnuje jóga program (4,5 hod), ubytování na 2 noci s polopenzí v dvoulůžkovém pokoji, vstup do wellness

Přihlášky posílejte na email – odvarkova@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts

4. - 10. 10. 2021 JÓGA & TOSKÁNSKO, Scansano, Itálie

Připravili jsme pro Vás kombinaci pobytu v nádherné toskánské krajině a jógy. Pobyt je na 6 dní v nádherném agroturismu s bio farmou a zaměřením na jógu. Čeká na Vás jógový program s Danou Beierovou, plná penze v místní bio restauraci s využitím vlastních vypěstovaných či regionálních plodin, hotelové wellness s vnitřním bazénem a venkovním jezírkem na koupání.

 

Doprava je vlastní! Dobré domluvit se více osob dohromady. Auto využijete na toulky po okolí! Pokud nemáte auto nebo nechcete jet sami, napište Nikole do cestovky a zkusí Vám dopravu domluvit s dalšími přihlášenými.

 

Více informací k pobytu, jóga programu, ubytování a další najdete na www.villasresorts.cz, nebo kontaktujte Nikolu Odvárkovou na odvarkova@villasresorts.cz, tel. 702 047 307. Přihlášky na pobyt v CK na uvedeném emailu.

 

      

16. - 17. 10. 2021 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Piešťany

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Pro více informací a přihlášky pište Michaele Hluchové na powerjogask@gmail.com

22. - 24. 10. 2021 Vinyasa jóga flow - umění propojení dechu a pohybu - seminář pro lektory, Praha

V tomto praktickém 3-denním semináři si vysvětlíme, co to vlastně je „vinyasa flow“ jóga a jak se liší od jiných stylů. Naučíme se ásany propojovat do sekvencí a rozvíjet je na vlně dechu od jednoduchých pozic a sestav, po pokročilejší a náročnější varianty. Ukážeme si, v čem spočívá pokročilost jógové praxe a jak se od „fyzické“ jógy (tedy pouhé praxe ásan) postupně propracovat k vědomé pozornosti v pozicích až k meditaci v pohybu.

V případě nepříznivé situace (covid) bude tento kurz probíhat ONLINE přes platformu ZOOM.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

12. - 14. 11. 2021 JÓGA & RELAX, hotel Savoy Krkonoše

Zvu Vás na podzimní víkend v oblíbeném hotelu Savoy v centru Špindlerova Mlýna. Během víkendu bude dost prostoru nejen na jógovou praxi, ale i na procházku po okolí, relax v sauně či v hotelové posteli.

 

Jógový program:

pátek 18.30 – 19.45 slow flow jóga – necháme rozplynout uplynulý týden, pustíme nepotřebné a vytvoříme prostor pro načerpání sil.

sobota 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

sobota 17.45 – 19.00 relaxační jóga – protáhneme tělo a necháme ho odpočinout v jemné praxi, po které bude delší relaxace v jóga nidře.

neděle 8.00 – 9.00 ranní flow na probuzení – kompletní ranní praxe (dech, ásany, meditace)

 

Cena:

5.360,- zahrnuje jóga program (4,5 hod), ubytování na 2 noci s polopenzí v dvoulůžkovém pokoji, vstup do sauny a relax zóny.

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts