Dana Yoga | kalendář
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

kalendář

skupinové lekce

Skupinové lekce vedu v Jóga studiu Poděbrady – mé oáze klidu a energie na rušné lázeňské kolonádě. Najdete mě tam na pravidelných lekcích dynamické vinyasa flow jógy, pomalejší flow jógy či posilovacích lekcích jógy pro kondici. Všechny lekce jsou vedené tak, aby každý, kdo na ní přijde, měl možnost si ji přizpůsobit svým aktuálním možnostem a potřebám.

individuální lekce

Klienty, kteří preferují praktikovat sami, protože hledají osobní přístup, potřebují jógovou terapii nebo s jógou začínají, uvítám na individuálních lekcích. Výhodou těchto lekcí je zaměření na konkrétní potřeby klienta a v časovém harmonogramu, který si domluvíme. Lekce probíhají v Jóga studiu Poděbrady, případně v tuto chvíli online.

online lekce

V dnešní covidové době není možné praktikovat společně ve studiu, ale máme možnost se vidět přes obrazovky.  Moje online lekce najdete na FB skupině Joga Poděbrady nebo na Youtube kanálu Jóga Poděbrady. Přes Zoom nebo Skype se můžeme potkat i na individuální lekci. Napište mi na dana@danayoga.cz

ceny skupinových lekcí

jednotlivá lekce 180 Kč

cena s kreditem 150 Kč

 

 

ceny individuálních lekcí

1 osoba / 60 minut – 600 Kč

2 osoby / 60 minut – 900 Kč

více osob / 60 minut – dle domluvy

ceny online lekcí

FB skupina – 250 Kč / měsíčně

Zoom / Skype lekce dle domluvy

Nejbližší akce

27. - 29. 5. 2022 JÓGA VÍKEND, apartmány u Rybníčku

Zvu Vás na jarní víkend do jižních Čech – do malebné usedlosti U rybníčku, kde nás čekají krásné apartmány a jógový sál, ve kterém budeme společně praktikovat voňavou jógu a meditace. Dům se nachází v malebné jihočeské vesničce Kostelec nad Vltavou v krásné přírodě Jižních Čech, v blízkosti Orlické přehrady a kraji rybníků a lesů. Okolí je ideální jak k aktivní dovolené strávené projížďkami na kole, rybařením, houbařením, pěší turistikou, vodními sporty, nebo vyhlídkovou plavbou ze zámku Orlík na hrad Zvíkov.

 

Jógový program:

  • pátek 18:30-19:30 flow s květinovou lehkosti a radostí
  • sobota 7:30 – 9:00 ranní meditace a flow praxe s bazalkovým nádechem
  • sobota 17:00 – 18:30 workshop – výroba voňavých dárků pro sebe nebo své blízké
  • sobota 18:30-19:15 večerní protažení a relaxace
  • neděle 8:00 – 9:00 ranní meditace a praxe s citrusovou svěžestí

 

Cena:

5.290,- zahrnuje jógový program, ubytování na 2 noci s polopenzí

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts

9. - 11. 9. 2022 VOŇAVÝ JÓGA VÍKEND, Bohemian cottage

Babí léto v překrásném Bohemian Cottage v Českém Švýcarsku – místo, kde Vás hned po příjezdu přivítá klid a vstřícní majitelé, kteří se postarají, abyste se celý víkend cítili jako v bavlnce. V průběhu víkendu pro Vás budou připravené 4 lekce jógy s použitím esenciálních olejů.

V ubytování je naprosto vše pro aktivní i pasivní odpočinek – lekce jógy budou probíhat ve vybaveném sále na cvičení, po kterém budou připravené snídaně a večeře. V průběhu dne můžete odpočívat ve wellness nebo si naplánovat výlet na jednu z okolních atraktivit.

 

Cena:

4.690,- zahrnuje jógový program, ubytování na 2 noci s polopenzí

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts

25.9. - 2. 10. 2022 JÓGA DOVOLENÁ, Fuerteventura

Opět se vracíme na tento kanárský ostrov, kde jsou nekonečné písčité pláže, slunce, skvělé jídlo. Na podzim se zklidní i vítr, tedy tolik nefouká a moře je krásně vyhřáté po dlouhém létě. Pojeďte s námi okusit tento jedinečný ostrov ve spojení s jógou.

Jógu budeme praktikovat jen v ranních hodinách před snídaní, abyste probudili svou energii a připravili se na nový den. Během dne pak budete mít prostor a čas ho trávit dle vlastních přání – u moře, relaxem u bazénu, procházkou do blízkého městečka nebo výletem (organizované i možnost zapůjčení si auta). Proto je tento týden vhodný nejen pro ty, kdo praktikují jógu, ale vezměte s sebou partnera, celou rodinu nebo kamarádku, kteří nepraktikují. Budete mít prostor se jim věnovat a užít si čas s nimi.

Cena:

26.790,- zahrnuje ubytování, all inclusive, letenku, transfery, jóga program, pojištění proti úpadku CK.

Pro více informací a rezervace pište Nikole Odvárkové na odvarkova@villasresorts.cz, nebo se podívejte na www.villasresorts.cz

     

14. - 16. 10. 2022 PODZIMNÍ JÓGA VÍKEND, Erlebachova bouda

Zvu Vás do Resortu Sv.František na hřebenech Krkonoš nad Špindlerovým mlýnem. V nadmořské výšce 1150 m n.m. poskytuje čistý horský vzduch a ideální výchozí bod pro turistiku a jógovou praxi. Čekají Vás 4 lekce jógy, ve kterých si ji trochu odlehčíme. Jógová pozice je definována jako stabilní a lehká zároveň. Často na tuto lehkost zapomínáme a soustředíme se hlavně na sílu a stabilitu. Bereme jógu jako vážnou disciplínu a zapomínáme si ji užívat.

To neznamená, že nebudeme řádně praktikovat, jen se přitom budeme učit i usmívat, dýchat a radovat se z přítomného okamžiku. S lehkostí a hravostí přijímat jógovou praxi takovou, jaká právě je.

Lekce jsou ve stylu vinyasa flow jógy a budou přizpůsobené i začínajícím. Na lekcích budeme používat i esenciální oleje, které provoní a podpoří naší praxi.

 

Cena:

5.050,- zahrnuje jógový program, ubytování na 2 noci se snídaní, vstup do wellness.

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts

22. - 23. 10. 2022 školení Jóga pro těhotné, Piešťany

Po covidové dvouleté pauze opět připravujeme 2-denní školení jóga pro těhotné pro lektory jógy v Piešťanech, Sk. Na semináři se dozvíte specifika těhotenského cvičení a jak vhodně přizpůsobit jógovou praxi nastávajícím maminkám. Jaké ásany a techniky jsou pro ně prospěšné a bezpečné a které naopak je lepší v tomto stavu vynechat.

 

Pro více informací, včetně přihlášek, pište Michaele Hluchové na powerjogask@gmail.com

05. - 6. 11. 2022 školení Vinyasa flow jógy, Praha

V tomto semináři si vysvětlíme, co to přesně je „vinjása flow“ jóga a jak se liší od jiných stylů. Naučíme se ásany propojovat do sekvencí a rozvíjí je na vlně dechu od jednoduchých pozic a sestav, po pokročilejší a náročnější varianty. Ukážeme si, v čem spočívá pokročilost jógové praxe a jak se od „fyzické“ jógy (tedy pouhé praxe ásan) postupně propracovat k vědomé pozornosti v pozicích až k meditaci v pohybu.

 

Pro více informací, včetně přihlášek, se podívejte nawww.yogaworld.cz

9. - 11. 12. 2022 ADVENTNÍ VÍKEND S VOŇAVOU JÓGOU, Amenity resort

Těším se na opakování loňského adventního víkendu v Orlických horách!

Na tomto víkendu si dopřejeme čas pro sebe. Dovolíme si se na chvíli odpojit od starostí a shonu, které přirozeně patří k tomuto času, a naopak načerpáme energii, uvolníme nahromaděný stres a odpočineme si – a to pomocí jógové praxe, zimní procházky nebo relaxace v příjemném wellnessu.  Čekají nás 4 lekce vinyasa flow jógy – ranní více dynamické, večerní klidnější až relaxační, doplněné o esenciální oleje. Vůně olejů přímo ovlivňuje naše tělo a mysl, působí na psychiku a emoce. Pomohou nám navodit atmosféru a téma naší praxe.

Cena:

5.790,- zahrnuje jógový program, ubytování na 2 noci s polopenzí, vstup do wellness.

 

Přihlášky posílejte na email – info@villasresorts.cz a více info najdete na webu CK Villas Resorts