Dana Yoga | kalendář
70
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-70,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

kalendář

Vinyasa flow jóga

V lekcích propojujeme pohyb a dech, tělo a mysl, sílu a lehkost. Hledáme stabilitu a zároveň se nebojíme experimentovat, poznávat své hranice a bezpečně je posouvat dál. Studentům dávám možnost volby mezi různými variantami pozic, využívání pomůcek, a hledání tak vlastní cesty s ohledem na jejich aktuální možnosti, ať fyzické či psychické.

Slow flow jóga

V pomalejším tempu propojujeme pozice, soustředíme se na dech, máme prostor vědomě pozorovat své tělo, dech, emoce a pocity, užívat si přítomny okamžik. Protáhneme a posílíme svaly, uvolníme napětí v těle i mysli, a zbavíme se toxinů nejen fyzických ale i mentálních. Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, těhotné, či osoby s omezenou kondicí.

Muži pouze!

Jóga není jen pro ženy! Posílit a protáhnout tělo, uvolnit napětí a zpracovat stres potřebuji muži úplně stejně. Lekce jsou určené pro aktivní sportovce, i pro muže, kteří chtějí zlepšit stávající kondici. Pomocí jógových pozic a dechových cvičení se zaměřujeme na kompenzaci fyzických stereotypů (např. kulatá záda či zkrácené svaly), i odbourání psychických zátěží.

Úterý 18.30 – 19.30 pro pokročilé

Středa 18.40 – 19.40 pro pokročilé

Středa 17.30 – 18.30

Středa 19.45 – 20.45

Nejbližší akce

17.-19.1.2020 ZIMNÍ HÝČKAVÝ JÓGA VÍKEND, Chateau Mcely

Začněte nový rok s nadhledem, čistou hlavou a tělem plným energie. Na tomto víkendu Vás čekají 4 lekce jógové praxe, které pomohou rozproudit Vaši energii a zároveň dodat potřebný klid a rozvahu. Ve volném čase se můžete toulat zámeckým parkem, zajít do sauny nebo si užít venkovní vířivku.

PLNĚ OBSAZENO

 

Jógový program: 

pátek 18:00 – 19:30 – Energie a odpočinek – praxe, ve které nejprve rozproudíme energii a narovnáme tělo po uplynulém týdnu. Poté si dopřejeme odpočinek v relaxačních pozicích, abychom se naladili na nadcházející víkend.

sobota 10:30 – 12.00 Flow aneb plynulý tok energie – v této praxi uvolníme stagnující energii, aby mohla tělem volně proudit. V záklonové praxi rozzáříme tělo i mysl.

sobota 17:30 – 19:00 – Zpomalíme do zastavení – zpomalíme pohyb, ponoříme se dovnitř až úplně zastavíme v meditaci a relaxaci.

neděle 8:00 – 9:00 – Dobré ráno! – ranní flow praxe, s méně instrukcemi, za to více ve vědomí. Plynulá praxe ásan, dechu i ranní meditace.

 

Celková cena: 4.900,-/osoba (ubytování se snídaní, vstup sauny a venkovní vířivky, jógový program 5,5 hodin).

Přihlášky: emailem na dana@jogapodebrady.cz

7. - 8.2.2020 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Brno

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

27.-29.3.2020 JARNÍ RESTART VÍKEND, Chateau Mcely

Konec března je začátek jara. Po dlouhé zimě potřebujeme malý jarní restart. Pojeďte si ho dopřát s Danou a Kamilou do luxusního Chateau Mcely. Kromě jógy se dozvíte i praktické tipy z ajurvédy a odpočinete si – ve venkovní vířivce, při procházkách v parku, nebo v pohodlné zámecké posteli.

 

Program:

  • pátek 18:00-19:30 Energie a odpočinek (Kamila) – praxe, ve které nejprve rozproudíme energii a narovnáme tělo po uplynulém týdnu. Poté se ponoříme dovnitř a dopřejeme si odpočinek v hluboké relaxační pozici jóga nidře, abychom se naladili na nadcházející víkend.
  • sobota 7:30-8:00 Meditace pro ranní ptáčata (Dana) – pro ty, kterým nevadí si přivstat, nabízíme začít den s klidnou a čistou hlavou díky ranní meditaci
  • sobota 10:30 – 12.00 Flow aneb plynulý tok energie (Dana) – v této praxi uvolníme stagnující energii, aby mohla tělem volně proudit. V záklonové praxi rozzáříme tělo i mysl.
  • sobota 17:30- 19:00 10 Ayurvédských zvyků pro zdraví a krásu (Kamila) – umění života Ajurvéda nás vede k poznání sebe i svého okolí. Její moudrosti používáme k ovlivňování své cesty životem. Jak zůstat zdraví, krásní a fit ve svém těle v jednoduchých bodech. Posledních 15 minut budeme věnovat relaxaci pro uvolnění těla a mysli.
  • neděle 8:00 – 9:00 – Dobré ráno! (Dana) – ranní flow praxe, s méně instrukcemi, za to více ve vědomí. Plynulá praxe ásan, dechu i ranní meditace.

 

Cena: 3.500,-/osoba za 2 noci v dvoulůžkovém pokoji se snídaní (bude se platit přímo hotelu), a 1.900,-/ osoba za 6hodinový jóga program (bude se platit Daně/Kamile).

Přihlášky: přihlášky posílejte na email dana@jogapodebrady.cz (Dana), nebo kcerna@cernoska.cz (Kamila). Do emailu prosím napište celá jména a emaily osob, které přihlašujete.

 

 

17.-19.4.2020 JÓGA & RELAX, hotel Savoy Krkonoše

Jaro je tu a my opět vyrazíme na jóga víkend do Krkonoš. Pojeďte si s námi užít probouzející se přírodu po dlouhé zimě, užít si pohodlí a wellness luxusního hotelu, a v ranních a podvečerních hodinách praktikovat jógu.

 

Jógový program:

pátek 17. 4.

18.30 – 19.45 Soustředěné plynutí – lekce flow jógy, ve které nejprve pomocí meditace soustředíme mysl do přítomného okamžiku, poté pomocí dechu poplyneme z jedné ásany do druhé, bez záměru či očekávání.

sobota 18. 4.

8.00 – 9.00 Rozhoříme vnitřní oheň – ranní jóga, která nás nabije energií a připraví naše tělo i smysly na den plný prožitků, ať už se chystáte na výšlap, lehkou procházku, nebo jen na hotelový relax.

17.45 – 19.00 Laskává péče o sebe – jemná flow jóga zaměřená na hýčkání sama sebe (místo ostatních). Dechem uvolníme tělo i mysl, v klidné praxi protáhneme unavené tělo a na závěr pomocí jóga nidry mu dopřejeme zasloužený odpočinek.

neděle 19. 4.

8.00 – 9.00 Ranní probuzení – ranní jóga, která bude odrážet naše aktuální rozpoložení. Někdo se rád probouzí pomalu, někdo do toho jde naplno. Tato praxe bude tedy plná „variací“ a možností na výběr, aby vaše praxe reflektovala vaše potřeby.

 

Celková cena: 4.850,-/osoba (2 noci ve 4 * hotelu, bohatá 2x snídaně a 2-chodová večeře, voda a ovoce po cvičení, vstup do sauny a relax zóny, jógový program 4 hodiny).

Přihlášky: přes CK Villas Resorts!!! pište email na info@villasresorts.cz

23.-28.5.2020 JÓGA & TOSKÁNSKO, Scansano, Itálie

Připravili jsme pro Vás kombinaci pobytu v nádherné toskánské krajině a jógy. Pobyt je na 6 dní v nádherném agroturismu s bio farmou a zaměřením na jógu. Čeká na Vás jógový program s Danou Beierovou, plná penze v místní bio restauraci s využitím vlastních vypěstovaných či regionálních plodin, hotelové wellness s vnitřním bazénem a venkovním jezírkem na koupání.

Doprava je vlastní! Dobré domluvit se více osob dohromady. Auto využijete na toulky po okolí!

Cena pobytu je 17.990,-/osoba.

Více informací k pobytu, včetně fotek najdete na www.villasresorts.cz, nebo kontaktujte Nikolu Odvárkovou na info@villasresorts.cz, tel. 702 047 307. Přihlášky na pobyt v CK na uvedeném emailu.

29.5.-31.5.2020 Jógový víkend na Friesových Boudách, Krkonoše

Tradiční víkend na Friesových boudách pro jogíny i jejich necvičící partnery a děti. Bližší informace budou k dispozici v průběhu podzimu. Zatím si rezervujte termín!!

12. - 14. 6. 2020 Vinyasa jóga flow - umění propojení dechu a pohybu - seminář pro lektory, Praha

V tomto praktickém 3-denním semináři si vysvětlíme, co to vlastně je „vinyasa flow“ jóga a jak se liší od jiných stylů. Naučíme se ásany propojovat do sekvencí a rozvíjet je na vlně dechu od jednoduchých pozic a sestav, po pokročilejší a náročnější varianty. Ukážeme si, v čem spočívá pokročilost jógové praxe a jak se od „fyzické“ jógy (tedy pouhé praxe ásan) postupně propracovat k vědomé pozornosti v pozicích až k meditaci v pohybu.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

10. - 11. 10. 2020 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Praha

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Více informací najdete na www.poweryoga.cz.

23. - 25. 10. 2020 JÓGA & RELAX, hotel Savoy Krkonoše

Připravujeme…

6. - 7.11.2020 Jóga pro těhotné - seminář pro lektory, Piešťany (v plánu)

Rozšiřující 2 denní seminář pro všechny lektory jógy, kteří se zajímají o vedení lekcí jógy pro těhotné, ale i ty, kteří chtějí získat praktické informace, jak vést své těhotné klientky v rámci běžné lekce jógy.

Pro více informací a přihlášky pište Michaele Hluchové na michaela.sbalance@gmail.com